Kim jesteśmy?

Zaczęliśmy jesienią 2018 roku, i chociaż dalej czujemy się nową szkołą na mapie Szczecina, to mamy już pierwsze podziękowania za dobrze zdane egzaminy.

Nie akceptujemy powiedzenia celebrytów, że z matematyki byli słabi, na co wokół wszyscy kiwają potakująco głowami. Nie zgadzamy się z tym, że matematyka musi być trudna. Nie musi! Chcemy pomagać zarówno uzdolnionym uczniom, którzy chcą sięgać po więcej jak i tym, którzy nie nadążają na programem szkolnym.

Zajęcia mogą sprawiać frajdę, matematyka może być łatwa, a szkoła nie musi być nudna!

Jesteśmy zespołem z pasją. Tworzymy mieszankę młodości i doświadczenia. Wierzymy, że można matematykę przedstawić ciekawie. Wierzymy, że konkursy i egzaminy można pisać bez negatywnego stresu.

Mamy w zespole doświadczonych nauczycieli na różnych poziomach edukacji, jak i studentów nauk ścisłych, nie tylko matematyki. Pozwala nam to utrzymywać szerokie horyzonty i szeroko patrzeć na proces edukacji. Wiemy, gdzie w życiu przydaje się matematyka. Potrafimy wejść do świata fizyki lub chemii aby to pokazać. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów edukacyjnych, ale nie boimy się wyzwań sprawdzania nowych metod bądź programów.

Close Menu