Kim jesteśmy?

Jesteśmy nową szkołą na mapie Szczecina. Nie akceptujemy powiedzenia celebrytów, że z matematyki byli słabi, na co wokół wszyscy kiwają potakująco głowami. Nie zgadzamy się z tym, że matematyka musi być trudna. Nie musi! Chcemy pomagać zarówno uzdolnionym uczniom, którzy chcą sięgać po więcej jak i tym, którzy nie nadążają na programem szkolnym.

Zajęcia mogą sprawiać frajdę, matematyka może być łatwa, a szkoła nie musi być nudna!

Jesteśmy zespołem z pasją. Tworzymy mieszankę młodości i doświadczenia. Wierzymy, że można matematykę przedstawić ciekawie. Wierzymy, że konkursy i egzaminy można pisać bez negatywnego stresu.

Mamy w zespole doświadczonych nauczycieli na różnych poziomach edukacji, jak i studentów nauk ścisłych, nie tylko matematyki. Pozwala nam to utrzymywać szerokie horyzonty i szeroko patrzeć na proces edukacji. Wiemy, gdzie w życiu przydaje się matematyka. Potrafimy wejść do świata fizyki lub chemii aby to pokazać. Korzystamy ze sprawdzonych materiałów edukacyjnych, ale nie boimy się wyzwań sprawdzania nowych metod bądź programów.