Zaczynamy!

Zaczynamy!!! Od kilku lat mam marzenie, aby stworzyć takie miejsce jak to, które własnie powstaje. Niby nic wielkiego w porównaniu z przedsięwzięciami i firmami w jakich miałem szansę wziąć udział. Niewielka szkoła, która pomoże grupie dzieci w zrozumieniu matematyki, zadań, problemów logicznych i łamigłówek. Ale skutek będzie ogromny. Nowy szampon do włosów wypuszczony na rynek, lub nowa funkcjonalność w telekomunikacji nie czynią świata lepszym. Człowiek, który wejdzie w dorosłe życie, umiejący czerpać frajdę z rozwiązywania zadań – to jest dopiero różnica, on może zmienić świat na lepsze!

Whatever you can do or dream you can, begin it. Boldness has genius, power and magic in it!

A więc… Do dzieła! Jeśli chcesz z nami współpracować, napisz lub zadzwoń. Szukamy studentów nauk ścisłych lub nauczycieli, którzy również wierzą w to, że matematyka nie musi być trudna, nudna, męcząca i straszna. Odezwij się!